Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Porcelanowe wazony

Dlaczego by nie podarować komuś, zamiast bukietu kwiatów, wazonu? Szczególnie jeśli miałby to być piękny, ręcznie zdobiony porcelanowy wazon, okuty rzeźbionymi elementami odlewanymi z brązu. Wazon to z pozoru uniwersalne i praktyczne naczynie. Jednak może być on dekoracją samą w sobie oraz uniwersalną ozdobą wielu stylowych wnętrz. Ekskluzywne wyroby z wysokiej jakości porcelany i ceramiki nigdy nie wyjdą z mody i się nie znudzą. Niezmiennie cieszą się też ogromnym powodzeniem. Można powiedzieć, że jest to klasyka we wzornictwie, a manufaktury produkujące porcelanę często mają wieloletnią tradycję.

Wazony z porcelany

Wazony najczęściej kojarzą się z naczyniami wykorzystywanymi do ekspozycji kwiatów, zarówno tych sztucznych, jak i żywych. Ich niezwykłość i popularność oraz szerokie grono miłośników wynika głównie z faktu, iż postawiony wazon porcelanowy z kompozycją kwiatową w swoim wnętrzu stanowi niebagatelny element dekoracyjny każdego wnętrza, niezależnie od stylu jego wykończenia. Szukając niespotykanego prezentu na wszelkie okoliczności, takie jak imieniny, urodziny czy rocznice, warto sięgnąć po nietuzinkowe rozwiązanie i sprezentować osobie piękny, ręcznie zdobiony wazon z porcelany, który został okuty rzeźbionymi elementami odlewanymi z brązu. Osoba obdarowana na pewno doceni oryginalność prezentu, a dla miłośników tego typu przedmiotów i stylu z pewnością sprawi ogromną radość. Wazony z porcelany wbrew pozorom nie muszą być nudnym elementem dekoracyjnym czy naczyniem do umieszczenia pięknych kwiatów. Ekskluzywne wazony wykonane z wysokiej jakości porcelany lub też ceramiki, wykończone ręcznie często nietypowym wzornictwem, z zastosowaniem nietypowych i niespotykanych na co dzień elementów odlewanych z brązu i stanowiących materiał na wykończenie konkretnego przedmiotu z pewnością nadadzą się na niezwykły prezent ślubny

Dzbany dekoracyjne

Podkreśleniu zasługuje fakt, iż dzbany dekoracyjne wysokiej jakości, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, cechują się wieloletnią tradycją, co jeszcze bardziej zwiększa ich wartość. Co ciekawe, ozdobne wazony porcelanowe nawiązują nie tylko do klasycznych wyrobów z porcelany, ale często też są nawiązaniem do dzbanów królewskich czy dworskich, których cechą charakterystyczną był przede wszystkim przepych o bogate zdobnictwo, a także niecodzienne finezja osoby wykonującej dany przedmiot.

Ekskluzywne porcelanowe wazony: Klasyczna elegancja i wyjątkowy styl

Polecamy nasze porcelanowe wazony wykonane z najwyższej jakości surowca, ręcznie malowane i wreszcie przyozdobione w różnego rodzaju materiały szlachetne takie jak złoto, brąz czy mosiądz. Oczywiście nie jest to typowa stylistyka wazonów, z jaką spotykamy się na co dzień w sklepach. Jak większość naszych przedmiotów utrzymane są one w dawnej stylistyce, nawiązującej do klasycznych porcelanowych wyrobów, a także do naczyń królewskich i dworskich tworzonych z ogromną finezją i przepychem. Znajdziecie tu Państwo nie tylko typowe wazony z porcelany, ale także dzbanki i amfory w stylu greckim z okuciami z brązu i mosiądzu. Nasze ekskluzywne porcelanowe wazony idealnie nadają się na prezent ślubny. Można tu spotkać inspiracje wielkimi dziełami jak porcelanowy wazon pocałunek wg Gustaw Klimt, nawiązania zoomorficzne jak porcelanowy wazon Paw, antropomorficzne i florystyczne, fantastyczne jak Dzban ze Smokiem czy mitologiczne jak Amfora Bachanalia.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.