Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Tu kupisz na Raty 0%
Bezpieczne Systemy Płatności

Porcelanowe wazony

Dlaczego by nie podarować komuś, zamiast bukietu kwiatów, wazonu? Szczególnie jeśli miałby to być piękny, ręcznie zdobiony porcelanowy wazon, okuty rzeźbionymi elementami odlewanymi z brązu. Wazon to z pozoru uniwersalne i praktyczne naczynie. Jednak może być on dekoracją samą w sobie oraz uniwersalną ozdobą wielu stylowych wnętrz. Ekskluzywne wyroby z wysokiej jakości porcelany i ceramiki nigdy nie wyjdą z mody i się nie znudzą. Niezmiennie cieszą się też ogromnym powodzeniem. Można powiedzieć, że jest to klasyka we wzornictwie, a manufaktury produkujące porcelanę często mają wieloletnią tradycję. Polecamy nasze porcelanowe wazony wykonane z najwyższej jakości surowca, ręcznie malowane i wreszcie przyozdobione w różnego rodzaju materiały szlachetne takie jak złoto, brąz czy mosiądz. Oczywiście nie jest to typowa stylistyka wazonów, z jaką spotykamy się na co dzień w sklepach. Jak większość naszych przedmiotów utrzymane są one w dawnej stylistyce, nawiązującej do klasycznych porcelanowych wyrobów, a także do naczyń królewskich i dworskich tworzonych z ogromną finezją i przepychem. Znajdziecie tu Państwo nie tylko typowe wazony z porcelany, ale także dzbanki i amfory w stylu greckim z okuciami z brązu i mosiądzu. Nasze ekskluzywne porcelanowe wazony idealnie nadają się na prezent ślubny. Można tu spotkać inspiracje wielkimi dziełami jak porcelanowy wazon pocałunek wg Gustaw Klimt, nawiązania zoomorficzne jak porcelanowy wazon Paw, antropomorficzne i florystyczne, fantastyczne jak Dzban ze Smokiem czy mitologiczne jak Amfora Bachanalia.

Wazony z porcelany

Wazony najczęściej kojarzą się z naczyniami wykorzystywanymi do ekspozycji kwiatów, zarówno tych sztucznych, jak i żywych. Ich niezwykłość i popularność oraz szerokie grono miłośników wynika głównie z faktu, iż postawiony wazon porcelanowy z kompozycją kwiatową w swoim wnętrzu stanowi niebagatelny element dekoracyjny każdego wnętrza, niezależnie od stylu jego wykończenia. Szukając niespotykanego prezentu na wszelkie okoliczności, takie jak imieniny, urodziny czy rocznice, warto sięgnąć po nietuzinkowe rozwiązanie i sprezentować osobie piękny, ręcznie zdobiony wazon z porcelany, który został okuty rzeźbionymi elementami odlewanymi z brązu. Osoba obdarowana na pewno doceni oryginalność prezentu, a dla miłośników tego typu przedmiotów i stylu z pewnością sprawi ogromną radość. Wazony z porcelany wbrew pozorom nie muszą być nudnym elementem dekoracyjnym czy naczyniem do umieszczenia pięknych kwiatów. Ekskluzywne wazony wykonane z wysokiej jakości porcelany lub też ceramiki, wykończone ręcznie często nietypowym wzornictwem, z zastosowaniem nietypowych i niespotykanych na co dzień elementów odlewanych z brązu i stanowiących materiał na wykończenie konkretnego przedmiotu z pewnością nadadzą się na niezwykły prezent ślubny

Dzbany dekoracyjne

Podkreśleniu zasługuje fakt, iż dzbany dekoracyjne wysokiej jakości, które znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, cechują się wieloletnią tradycją, co jeszcze bardziej zwiększa ich wartość. Co ciekawe, ozdobne wazony porcelanowe nawiązują nie tylko do klasycznych wyrobów z porcelany, ale często też są nawiązaniem do dzbanów królewskich czy dworskich, których cechą charakterystyczną był przede wszystkim przepych o bogate zdobnictwo, a także niecodzienne finezja osoby wykonującej dany przedmiot.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.