Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla lekarzy i pielęgniarek

Pracownikom opieki zdrowotnej zawdzięczamy dbałość o zdrowie i życie nasze i naszych bliskich od niepamiętnych czasów. Osoby pracujące w sektorze służby zdrowia kojarzą się nam z profesjonalizmem i bohaterstwem, starając się ratować życie ludzkie z całych swoich sił. Z medycyną do czynienia mamy już od czasów starożytnych, czego najlepszym przykładem powinien być Hipokrates, grecki lekarz uznawany za prekursora medycyny. Lekarze, pielęgniarki czy położne to zawody zaufania publicznego. W ostatnich latach w związku z sytuacją na świecie temat niedoceniania pracowników ochrony zdrowia znacznie wzrósł, wraz z nakładem pracy z jaką muszą się mierzyć lekarze czy pielęgniarki w czasie pandemii. Pracownicy ochrony zdrowia od wielu miesięcy są na pierwszej linii w walce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Dlatego obdarowanie prezentami pracowników służby zdrowia stało się też bardziej popularne w ostatnich czasach. Co w takim razie wybrać na prezent dla pracownika sektora medycznego? Przede wszystkim, aby trafnie wybrać taki upominek, trzeba się zastanowić, z jakiej okazji będzie on wręczany. Już od ponad 70 lat funkcjonuje Światowa Organizacja Zdrowia i corocznie w rocznicę jej założenia, 7 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Idealnym prezentem na tą okazję dla każdego członka personelu medycznego będzie rzeźba z brązu przedstawiająca Laskę Eskulapa – symbol medycyny. Nie każdy jednak wie, że 1 października każdego roku jest też obchodzony Międzynarodowy Dzień Lekarza. Doskonałym pomysłem na upominek może być wtedy figura Hipokratesa, ojca medycyny z grawerowaną dedykacją. Rzeźba ta może również posłużyć jako elegancki wystrój szpitala czy przychodni.

Z jakiej okazji kupić prezent dla pracownika ochrony zdrowia?

Okazji do wręczenia prezentu dla służby zdrowia jest wiele, poczynając od Światowego Dnia Zdrowia i Dnia Pracownika Służby Zdrowia, czy Międzynarodowego Dnia Lekarza, poprzez liczne awanse na szczeblach kariery. Ponadto służymy pomocą podczas wyboru odpowiedniego prezentu dla personelu medycznego na urodziny, imieniny czy pożegnania medyków odchodzących na emeryturę, aż po indywidualne upominki od wdzięcznych pacjentów z podziękowaniami dla lekarzowi za udaną operację. Farmaceuci są zwykle rzadziej doceniani, mimo że ich praca jest również istotna, co warto zaznaczyć upominkiem. Ratownik medyczny to również jeden z zawodów zasługujących na niesamowite uznanie, które warto nagrodzić podarunkiem. Coraz więcej młodych osób kończy studia stomatologiczne i zostaje dentystami, w takim wypadku rodzice często chcą obdarować swoich potomków nietypowym drobiazgiem. Równie często ludzie szukają upominku dla swojego znajomego fizjoterapeuty, lub w podzięce za udane zabiegi gimnastyczne. Inna okazja do wręczenia prezentu to forma gratulacji z okazji otwarcia nowej placówki medycznej lub prywatnej kliniki. To tylko niektóre z powodów do wyróżnienia lekarzy za ich poświęcenie i siłę, wręczając wdzięczne upominki i pamiątki, które na pewno zapamiętają na długie lata. Jeśli wśród naszych głównych propozycji prezentu dla pracownika opieki zdrowotnej z okazji urodzin, odejścia na emeryturę czy awansu nie znaleźli Państwo swojej idealnej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy wybiorą i dopasują ofertę specjalnie do Państwa potrzeb.

Niezwykłe prezenty dla absolwenta medycyny

Jeśli szukają państwo prezentu dla absolwenta z okazji ukończenia studiów medycznych, polecamy grawerowany dyplom w drewnianym etui, lub grawerowaną tabliczkę z dedykacją. Ciekawą propozycją byłaby Figurka Absolwenta lub Figurka Absolwentki z Brązu z dedykacją lub pamiątkowa tabliczka z podziękowaniami lub życzeniami.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.