Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla wojska

Przez dłuższy czas formacje wojskowe nie były zbyt widoczne na arenie krajowej. Oczywiście zdarzały się pokazy wojsk i defilady z okazji różnych świąt narodowych i nie tylko, ale jest to raczej służba mundurowa, z którą nie obcujemy na co dzień. Wydarzenia ostatnich lat sprawiły jednak, że wojskowi i żołnierze stali się obecni w naszym codziennym życiu, pomagając w czasie pandemii czy tak jak teraz, chroniąc nasze wschodnie granice, uczestnicząc w szeroko pojętych działaniach obronnych i pomagając uchodźcom. Jest wiele zadań dla wojskowych, z których my, zwykli ludzie, nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego obdarowanie prezentem wojskowego stało się też bardziej popularne w ostatnich czasach.

Co wybrać na prezent dla żołnierza z grawerem?

Przede wszystkim, aby trafnie wybrać taki upominek, trzeba się zastanowić, z jakiej okazji będzie on wręczany. Idealnym pomysłem na prezent dla żołnierza z okazji awansu jest szabla oficerska z pochwą na tablo. Natomiast z okazji zakończenia służby wojskowej i przejścia do cywila lepszy będzie bardziej okazały podarunek taki jak Gotowy Zestaw na Prezent Szabla Oficerska z Pochwą Grawerowana Bóg Honor Ojczyzna zawierający oprócz szabli wz21, grawerowaną dedykację na tabliczce, stojak do szabli oraz skrzynię. Drugim pytaniem jakie powinniśmy sobie zadać jest: dla kogo ma być podarunek? Czy ma być to upominek dla żołnierki, prezent dla generała, pułkownika czy szeregowego. Ciekawą propozycją podziękowań dla żołnierza za zasługi są figurki na tablo z grawerowaną tabliczką np. Husarz na koniu, figurka Józef Piłsudski na koniu lub statuetka Tadeusza Kościuszko. Piękną propozycją prezentu dla żołnierza opiekującego się psem bojowym jest Statuetka Żołnierza z Psem na Kamiennej Podstawie z Grawerem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomysłów na prezent dla wojska widoczną poniżej lub kontaktu telefonicznego. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze i skompletowaniu idealnego prezentu dla żołnierza.

Prezent dla wojskowego

Nasza oferta personalizowanych prezentów dla wojskowych może zostać dopasowana do Państwa potrzeb, zarówno pod względem zawartości zestawów prezentowych, jak i wykonania pamiątkowych tabliczek z podziękowaniami lub życzeniami. Nasz szeroki wachlarz usług daje możliwość uzupełnienia zakupionej szabli o indywidualną dedykację wykonaną w technice laserowej bezpośrednio na ostrzu szabli lub na pochwie. Nasze usługi grawerowania nie mają ograniczenia znaków. Do każdego zamówienia wykonujemy projekt graficzny oraz służymy profesjonalnym doradztwem podczas wyboru odpowiedniego prezentu dla wojskowego. Grawerujemy również loga i znaki jednostek wojskowych, dywizjonów czy plutonów. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdej realizacji mają Państwo gwarancję zakupu wyjątkowego i oryginalnego prezentu dla wojskowego z okazji urodzin, przysięgi, odejścia na emeryturę, czy prezentu dla żołnierza emeryta z najwyższej półki. Dodatkową opcją jest także eleganckie zapakowanie zakupionej statuetki lub szabli na prezent. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.