Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Panele i dekoracje ścienne

W każdym domu, mieszkaniu czy innym pomieszczeniu są ściany, mniej lub bardziej zagospodarowane, podzielone oknami i drzwiami czy zabudowane szafą. Pomimo dużej ilości elementów we wnętrzu, zawsze znajdzie się wolna ściana z przestrzenią do zagospodarowania. Pusta ściana to świetne miejsce do udekorowania, ale wielu z nas nie wie, co można zrobić z taką ścianą i jak ją ozdobić. Duża, pusta ściana przytłacza swoim monumentalizmem. Natomiast udekorowana ściana wprowadza ciepło i charakter do pomieszczenia. Pierwszą myślą, która się nasuwa przy zagospodarowaniu pustej ściany to dodanie koloru. Jednak to nie wszystko. Możemy użyć tapety czy ciekawej faktury powstałej z użycia dostępnych na rynku preparatów. Jednak do tego trzeba już zatrudnić fachowca.

Ożyw Swoje Ściany: Dekoracje Ścienne, Które Przemienią Każde Wnętrze

Dużą popularnością cieszą się ściany betonowe czy obłożone cegłą. Do łask wraca też boazeria w nowoczesnej formie i kolorystyce. Ale jeśli nie chcemy robić sobie w salonie czy sypialni remontu i bałaganu z tym związanego, najlepszą opcją jest wybranie wiszących dekoracji ściennych takich jak obrazy i obrazki, grafiki i plakaty, dekoracyjne panele metalowe i drewniane czy płaskorzeźby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji ściennych nie tylko do domu, ale też do ogrodu, biura, restauracji i hotelu. Na szczególną uwagę zasługuje metalowa dekoracja Skrzydła z Sercem, która jest idealna jako dekoracja ślubna lub do sesji foto czy po prostu jako prezent na walentynki. Jeśli mamy wielką pustą ścianę w salonie lub pomieszczenie z wysokim sufitem, świetnym wyborem będą panele i dekoracje ścienne w formie zestawu ażurowych paneli metalowych.

Ażurowe panele na ścianę

Panele ścienne ażurowe to nowoczesne rozwiązanie nie tylko do wnętrza domu, ale również na elewacje budynku. To idealne rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowych sposobów na urządzenie lub odświeżenie wnętrza swojego domu, mieszkania, czy też biura lub restauracji. Ponadto ażurowe panele na ścianę proponujemy również przedstawicielom branży hotelarskiej oraz miłośnikom estetycznych aranżacji ogrodowych. To nie tylko kreatywny dodatek do mieszkania w postaci prostokątnych, okrągłych, owalnych oraz nieregularnych paneli i dekoracji ściennych w stylu rustykalnym czy Art Nouveau, ale również praktyczne rozwiązanie pozwalające na gustowne nadanie nowego charakteru i unikatowego stylu wnętrzu. 

Dekoracje ścienne metalowe

Dekoracje ścienne wykonane z metalu to unikatowe i praktyczne rozwiązania do ozdabiania pustych ścian. Dlatego przy wyborze odpowiednich dekoracji ściennych istotne jest uwzględnienie stylu i estetyki danego wnętrza, aby mieć pewność, że przyciągną uwagę swoim pięknem i trwałością. W swoim asortymencie posiadamy proste wzory dekoracji na ścianę, jaki i te bardziej wykwintne ażurowe z motywami roślinnymi. Nasze dekoracje ścienne metalowe są dostępne w kolorach bieli, brązu, zieleni, czy czerni. Przy wyposażeniu wnętrz i zewnętrznych powierzchni jakość materiałów ma znaczący wpływ na komfortowe użytkowanie, dlatego sięgamy jedynie po rozwiązania, które gwarantują zadowolenie wśród klientów. Dzięki naszym dekoracjom ściennym metalowym z niestandardowymi ażurami można stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoich domach i ogrodach. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.