Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla policji

Policja, zajmująca się ochroną bezpieczeństwa i porządku publicznego, jest obecna w naszym codziennym życiu. Nikogo nie dziwi policyjny patrol nadzorujący miejskie ulice czy radiowóz patrolujący nasze drogi. Policjanci pełnią wiele różnych funkcji, które długo można by tu wymieniać. Dzięki nim czujemy się bezpiecznie. Dlatego uhonorowanie zasług funkcjonariusza czy podziękowania to ważny gest, który warto podkreślić odpowiednim prezentem dla policji. No tak, tylko co kupić na prezent dla policjanta? Idealnym podarkiem dla funkcjonariusza policji będzie szabla oficerska na tablo lub gotowy zestaw prezentowy. Doskonałym uzupełnieniem takiego prezentu będzie tabliczka z grawerowaną dedykacją lub podziękowaniami. Szablę można również opatrzeć pamiątkowym, personalizowanym grawerem wykonanym w technice laserowej. Piękną pamiątką dla każdego inspektora, komisarza czy aspiranta będzie tabliczka z grawerowaną gwiazdą policyjną z numerem odznaki.

Prezent dla policjanta

Z jakiej okazji kupujemy prezent dla policjanta? Powodów i sposobności jest wiele. Najbardziej uroczystą jest oczywiście Święto Policji obchodzone 24 lipca. Jest to idealna okazja do wyróżnienia funkcjonariusza policji. Często też eleganckim upominkiem obdarowujemy policjanta z okazji awansu na wyższy stopień policyjny czy zmiany wydziału lub komisariatu. Równie często pamiątkowe prezenty wręczane są z okazji pożegnania policjanta odchodzącego na emeryturę. Podarunki w tych dwóch przypadkach wręczają zazwyczaj koledzy, podwładni – komendantowi lub odwrotnie, czyli przełożeni, chcąc wyróżnić swojego podwładnego, dziękują mu za zasługi specjalnie personalizowanym prezentem dla policjanta. Również lokalne społeczności chcąc podziękować np. swojemu dzielnicowemu, mogą obdarować go takim prezentem. Wiemy już, z jakiej okazji wręczamy podarunki. Główne pytanie, które się nasuwa to, co kupić na prezent dla policjanta? Jeśli wśród naszych głównych propozycji prezentu dla policjanta z okazji urodzin, odejścia na emeryturę czy awansu nie znaleźli Państwo swojej idealnej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy wybiorą i dopasują ofertę specjalnie do Państwa potrzeb.

Zabawne i nietypowe prezenty dla policjanta

Jeśli mamy kolegę pracującego w policji i chcemy obdarować go niezobowiązującym i zabawnym prezentem związanym z jego pracą, to możemy wybrać model metalowy radiowozu na tablo z grawerowanymi życzeniami. Taki podarunek na urodziny lub imieniny kolegi policjanta ucieszy nie jedną osobę. Również statuetka policjanta na marmurowej podstawie z grawerem może okazać się świetnym pomysłem, jeśli nie wiemy co kupić na prezent dla posterunkowego lub dzielnicowego. Dla osób, które chciałyby jednym kliknięciem zakupić idealny prezent dla służb mundurowych na Święto Policji 24 lipca, mamy specjalnie przygotowaną ofertę – gotowy zestaw prezentowy, składający się z szabli oficerskiej z pochwą, zapakowanej w drewnianą skrzynię na broń białą, wypełnioną drzewnym „siankiem”, w komplecie ze stojakiem podwójnym na szablę oraz opatrzonej tabliczką z grawerowaną dedykacją. Taki zestaw będzie luksusowym prezent dla każdego komendanta policji.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.