Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla sędziów i adwokatów

Prawo i związane z nim ustawy oraz kodeksy to ogromny zakres wiedzy, którą posiąść muszą wszyscy, którzy chcą spełniać się w specjalizacji tego typu. Zarówno adwokat, sędzia czy radca prawny to jedne z tych zawodów, które cieszą się ogromnym prestiżem i zaufaniem wśród społeczeństwa. Dodatkowo przygotowanie do ich wykonywania wymaga dużego nakładu pracy i zdecydowanie nie każdy może nim zostać. Prawnicy kojarzą się nam głównie z profesjonalizmem, a także z lojalnością oraz dyskrecją. Nagminne zmiany przepisów, ciągłe aktualizacje aktów prawa to argumenty powodujące dużą popularność zawodu prawnika wśród współczesnych młodych osób. Często są to też ludzie charakteryzujący się praktycyzmem, kontaktowością oraz empatią. Zawody te towarzyszą nam już od starożytności, czego najlepszym przykładem jest prawo rzymskie. Czujemy, że reprezentują sprawiedliwość w naszym kraju. Dlatego uhonorowanie zasług pracownika sądownictwa to ważny gest, który warto podkreślić odpowiednim prezentem.

Eleganckie prezenty dla sędziów, adwokatów i prawników

Co kupić na prezent dla sędziów i prawników, adwokatów, radców prawnych, czy notariuszy? Idealnym eleganckim prezentem dla adwokata będzie ekskluzywny barek na alkohole w kształcie globusa pozłacany 22 karatowym złotem. Jako ozdoba biura radcy prawnego świetnie wyróżnią się lampy gabinetowe Bankier pasujące do klimatu wystroju w stylu prawniczym. Sędziowie są pod względem prestiżu zawodowego zdecydowanie najwyżej w hierarchii prawniczej. Są obdarzeni ogromnym autorytetem, gdyż ich obowiązki są także niesamowicie odpowiedzialne. Sędzia, którego chroni immunitet, to zawód zaufania publicznego. Ekskluzywnym prezentem dla sędziego będzie figurka z brązu Temida bogini sprawiedliwości. Większą figurę Temidy o wysokości 75 cm można także wykorzystać jako wystrój sądu lub kancelarii.  Prezenty dla sędziów i adwokatów można wzbogacić też o unikalną grawerowaną tabliczkę z dedykacją.

Prezenty dla prawników


Prezenty dla prawników można wręczać przy wielu sposobnościach. Poczynając od Międzynarodowego Dnia Wymiaru Sprawiedliwości obchodzonego w Europie corocznie 23 maja. Przy tej okazji istnieje możliwość do wyróżnienia pracownika sądowego, wręczając mu niezapomniany i elegancki prezent dla sędziego. Inną ważną datą jest też Europejski Dzień Prawnika mający miejsce 25 października, aby docenić ciężką i stresującą pracę, która wymaga 100 % zaangażowania. Często też eleganckim upominkiem obdarowujemy adwokata, lub kancelarię, w ramach podziękowania za wygraną sprawę sądową. Oryginalne prezenty dla prawników i prawniczek wręczamy na różne okazje, w tym prezent dla prawnika na urodziny, imieniny lub awansu na wyższe stanowisko. Perfekcyjnym podarunkiem będzie wtedy Dyplom z Grawerem w Drewnianym Etui lub Grawerowana Tabliczka na Drewnianym Tablo. Równie często pamiątkowe prezenty wręczane są z okazji pożegnania prawnika odchodzącego na emeryturę. Upominek w tym przypadku wręczają zazwyczaj koledzy, chcąc wyróżnić swojego bardziej doświadczonego znajomego, dziękując mu za zasługi specjalnie spersonalizowanym prezentem dla prawnika. Nasze propozycje prezentów stanowią idealne wyróżnienie dla studentów prawa z okazji ukończenia magisterskich studiów prawniczych oraz zdania egzaminu adwokackiego. Postaw na wybór prezentów dla świeżo upieczonego adwokata oraz upominków adwokackich, aby uczcić osiągnięcia zawodowe, wybierając spersonalizowany prezent z naszej wykwintnej kolekcji. Jeśli wśród naszych głównych propozycji prezentu dla prawnika z okazji urodzin, odejścia na emeryturę czy awansu nie znaleźli Państwo swojej idealnej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy wybiorą i dopasują ofertę specjalnie do Państwa potrzeb.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.