Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Porcelanowe misy i patery

Luksusowa porcelana dekoracyjna od wieków wzbudza zachwyt i jest wyznacznikiem elegancji i prestiżu. Upodobana przez rodziny królewskie i magnackie, wykonana z najwyższej jakości surowca, ręcznie malowana i wreszcie przyozdobiona w różnego rodzaju materiały szlachetne. Dzisiaj ekskluzywne wyroby z porcelany i ceramiki nadal cieszą się ogromnym powodzeniem. Nigdy też nie wyjdą z mody i się nie znudzą. Piękne przedmioty użytkowe, którymi otaczamy się na co dzień, mają też wpływ na nasze samopoczucie. Inaczej pije się kawę i herbatę z eleganckiej porcelanowej filiżanki, niż ze zwykłego kamionkowego kubka. Pragniemy Państwu zaprezentować porcelanowe misy i patery, wykonane z wielką dbałością o detale, ręcznie malowane, szkliwione i okute brązem. Dla tych mniej biegłych w temacie wyjaśniamy, czym różni się misa od patery. Porcelanowa misa jest często głęboka, okrągła, z krawędziami wykończonymi w kierunku pionowym, służąca do przechowywania i serwowania różnego rodzaju jedzenia. Natomiast porcelanowa patera to naczynie stołowe mające formę talerza lub płaskiej misy, ale umieszczone na nóżce lub podstawie, służące najczęściej do podawania ciast lub owoców. Nasze porcelanowe misy i patery, oprócz swej funkcjonalnej wartości, mają przede wszystkim zdobić. Mogą być nietuzinkową dekoracją samą w sobie na stole, komodzie czy w witrynie. Polecamy szczególnie Porcelanową Misę z Aniołkami, Misę w formie łabędzia okuta brązem czy porcelanową misę Paw. Na uwagę zasługują również porcelanowe patery, te okute brązem jak Porcelanowa Patera z Łabędziami, czy Patera Ceramiczna w Stylu Art Nouveau.

Porcelanowe patery ozdobne

Odkryj prawdziwą definicję elegancji i luksusu w naszej wyjątkowej kolekcji porcelanowych pater ozdobnych. To niezwykłe dzieła sztuki, które powstały dzięki precyzji i dbałości o najmniejsze detale. Każdy element, począwszy od uchwytów po podstawy wykonane z brązu, nadaje im niepowtarzalny urok. Ręcznie malowane ornamenty roślinne w kwiaty, które zdobią te wyjątkowe patery porcelanowe, nadają im odpowiedni charakter, podkreślając ich piękno w subtelny sposób.

Nasze porcelanowe patery ozdobne to nie tylko wytworne elementy dekoracyjne, ale także doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza, dodając mu luksusowego szyku. Ich subtelna kolorystyka wprowadza harmonię i elegancję, sprawiając, że stają się centralnym punktem zainteresowania. Porcelanowe patery z elementami brązu dedykowane są dla osób, które poszukują unikalnych elementów dekoracyjnych, które będą wyrażać ich indywidualność i gust. Dzięki paterą dekoracyjnym dom lub biuro stanie się miejscem, gdzie harmonia, elegancja i luksus są na pierwszym miejscu.

Porcelanowe misy na podstawie z brązu

Oprócz tego nasz ekskluzywny sklep internetowy oferuje również porcelanowe misy okute brązem. Harmonijne połączenie porcelany i brązu tworzy efekt kontrastu, który jest nie tylko piękny, ale także niezwykle wytworny. Nie możemy zapomnieć o doskonałej jakości naszych miseczek i mis z porcelany. Każda porcelanowa misa ozdobna została starannie wykonana z dbałością o najmniejsze detale, aby zapewnić trwałość i doskonałe wrażenia estetyczne. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.