Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla straży pożarnej

Każdy mały chłopiec chciałby zostać strażakiem. Strażak kojarzy się nam z odwagą i męstwem, a także dobrym sercem i empatią. Strażacy to wykwalifikowani specjaliści zajmujący się prewencją i walką z pożarami, ale wiemy, że nie tylko. Tak samo jak inne formacje, straż pożarna istniała już w starożytności. Najstarszym znanym oddziałem wyspecjalizowanym w gaszeniu pożarów byli rzymscy Vigiles, zorganizowani w 6 r. n.e. przez cesarza Oktawiana Augusta. Kiedyś oddziały te były nazywane strażą ogniową i specjalizowały się tylko w walce z pożarami. Wraz z rozwojem tej formacji następowało rozszerzenie jej obowiązków o zmaganie się z innymi klęskami żywiołowymi i katastrofami różnego pochodzenia. Patronem straży pożarnej jest św. Florian, a od 1999 roku 4 maja jest Międzynarodowym Dniem Strażaka. Skoro strażacy na co dzień wykazują się odwagą i męstwem oczywiste jest, że chcemy im podziękować za pracę na rzecz innych i ratowanie życia ludzkiego.

Niezwykłe prezenty dla strażaków: Podziękowanie za odwagę i poświęcenie

Z dumą pomagamy w wyborze prezentów dla najodważniejszych i zasłużonych członków jednostek strażackich. Unikalne prezenty dla straży pożarnej to przede wszystkim docenienie za ciężką, poświęcającą i przede wszystkim ratującą życie pracę. Zatem jak znaleźć unikalne prezenty dla strażaków i strażaczek, którzy wykazują odwagę i bezinteresowność? Z okazji jubileuszu polecamy ciekawy pomysł na upominek czyli Model Metalowy Wóz Strażacki na Tablo z Dedykacją. Na prezent dla strażaka odchodzącego na emeryturę, dla funkcjonariusza czy komendanta straży pożarnej, idealny będzie Gotowy Zestaw na Prezent Szabla na Tablo czy Gotowy Zestaw Prezentowy z Szablą w Skrzyni. Pięknym gestem i podziękowaniem jako prezent dla strażaka jest Statuetka Strażak i Dziecko na Kamiennej Podstawie z Grawerem. Aby wyróżnić funkcjonariuszy czy pogratulować awansu polecamy też uzupełnienie prezentu dla strażaka o pamiątkowy Grawerowany Dyplom na Drewnianej Tarczy z logo PSP lub lokalnej placówki OSP.

Prezent dla strażaka


Okazji do wręczenia prezentu dla strażaka jest wiele, poczynając od Międzynarodowego Dnia Strażaka, czy Święta Państwowej Straży Pożarnej, poprzez liczne jubileusze obchodzone lokalnie przez jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Ponadto służymy pomocą podczas wyboru odpowiedniego prezentu dla strażaka na urodziny, imieniny czy pożegnania funkcjonariuszy odchodzących na emeryturę, aż po indywidualne podziękowania od wdzięcznych obywateli czy lokalnych społeczności. To sposobności do wyróżnienia strażaków za ich poświęcenie i siłę, wręczając wdzięczne upominki i pamiątki, które na pewno zapamiętają na długie lata.
 

Pomysły na prezenty dla strażaków


Aby przypomnieć zespołowi strażaków o randze i ważności ich pracy, jaką wykonują na co dzień w społeczeństwie i ich oddaną służbę. Od ratowania życia po edukowanie opinii publicznej na temat zapobiegania pożarom i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Warto wyrazić uznanie dla zespołu strażackiego, wręczając elegancki prezent dla strażaków. Strażacy i strażaczki w twoim oddziale zasługują na niezapomniany prezent strażacki pamiątkowy czy upamiętniający osiągnięcie. Jest tak wiele oryginalnych pomysłów na prezenty dla strażaków, które wyróżniają członków twojego zespołu, od szefa po personel administracyjny. Wystarczy zapoznać się z naszą wyjątkową ofertą.  Na wszystkie powyższe okazje znajdą Państwo, w naszym sklepie on-line stosowny upominek dla strażaka. 

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.