Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty firmowe i biznesowe

Właściciele wszystkich firm odnoszących sukces dobrze wiedzą, że jednym z ich najważniejszych obowiązków jest zapewnienie wszystkim pracownikom dobrych warunków, oraz dbanie o relacje zarówno z nimi, jak i z partnerami biznesowymi, kontrahentami oraz klientami. Zasady umacniania oraz podtrzymywania relacji między firmami zleca się dziś specjalnie przygotowanym do tego pracownikom. Przy prowadzeniu firmy, chcąc dbać o relacje, nie można zapominać o wszelkiego rodzaju prezentach firmowych. Nasza załoga czy dział z czasem stają się dla nas ważną społecznością, widząc się codziennie więzi niejako tworzą się same.

Wyjątkowe prezenty jubileuszowe dla firm

Celebrowanie ważnych wydarzeń przynosi ze sobą myśl o zakupie prezentu firmowego dla kolegi czy koleżanki z pracy. Perfekcyjną sytuacją do wręczenia drobiazgu jest także prezent dla innej firmy podczas wyjazdu na delegację, lub jubileuszową rocznicę powstania przedsiębiorstwa. Prezesi często organizują również gale, na których wręczają eleganckie upominki dla pracowników. Idealne prezenty firmowe to zdecydowanie drewniane tabliczki z grawerem lub grawerowane dyplomy w etui. Menadżerzy często szukają prezentu biznesowego chcąc podziękować innej firmie za owocną współpracę. Jako uzupełnienie prezentu dla partnerów biznesowych, polecamy tabliczki grawerowane z logo i dedykacją. Jest to bardzo eleganckie rozwiązanie, dzięki któremu prezent firmowy pozostanie w pamięci na dłużej, dzięki odpowiedniej personalizacji. Wigilia firmowa to również świetna okazja, by podarować współpracownikom lub klientom biznesowym drobny firmowe prezenty świąteczne. Niejednokrotnie pracownicy stoją przed trudną decyzją wybierając prezent dla szefa. Oczywiste, że taki upominek powinien cechować się należytą elegancją oraz gustownością. Co w takim razie wybrać na prezent dla kierownika, dyrektora czy prezesa? Perfekcyjną opcją może być wtedy ekskluzywny barek w kształcie globusa Zoffoli. Właściciel firmy z pewnością doceni też rzeźby z brązu, idealną dekorację do urozmaicenia własnego biura. Franczyzobiorcy także często wręczają prezenty dla prezesów za wieloletnie współpracę prezentując szable polskie.

Prezenty biznesowe dla szefa, prezesa, współpracownika


Powodów i sposobności na zakup prezentu korporacyjnego jest wiele. Nie każdy wie, że istnieją takie święta jak Dzień Doceniania Pracownika, obchodzony 3 marca oraz Dzień Szefa który wypada na 16 października. To tylko jedne z wielu okazji na zakup prezentu biznesowego. Upominki tego typu można wręczać z okazji urodzin, imienin, awansu czy odejścia na emeryturę. W takich sytuacjach szef albo współpracownicy mogą zorganizować specjalny prezenty biznesowe. Właściciel sam może wyjść z inicjatywą i nabyć go z budżetu firmy. W przypadku inicjatywy oddolnej współpracownicy robią zrzutkę na upominek dla wyróżnionej osoby. Świętowanie tych okoliczności pomaga w budowaniu przyjaznego miejsca pracy, w którym wszyscy się wzajemnie szanują i doceniają. Innymi sytuacjami, którym sprzyja obdarowywanie się drobiazgami są wyjazdy na delegację, jubileuszowe rocznice w firmie, czy gale na których prezesi wręczają specjalnie przygotowane nagrody swoim pracownikom. Wigilia firmowa to też coraz częstsza forma świętowania dobrze działającej współpracy, oraz okazja do wręczenia prezentów firmowych na święta.

Co kupić na prezent firmowy?


Prezent firmowy jest dowodem, że druga osoba jest dla nas ważna, oraz że doceniamy współpracę bez względu na poziom, na którym ma ona miejsce. Warto również wziąć pod uwagę by prezenty firmowe były dostosowane do zainteresowań i osobowości osoby, której jest wręczany. W tym celu zalecamy zapoznanie się z naszą bogatą ofertą wszelakich ozdób oraz dekoracji dobranych do wielu różnych pasji. Jeśli wśród naszych głównych propozycji prezentu korporacyjnego z okazji urodzin, odejścia na emeryturę czy awansu nie znaleźli Państwo swojej idealnej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta telefonicznie lub mailowo. Nasi doradcy wybiorą i dopasują ofertę gustownych prezentów biznesowych specjalnie do Państwa potrzeb.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.