Darmowa dostawa na terenie Polski
Gwarancja Trusted Shops
Grawerowane Dedykacje
Bezpieczne Systemy Płatności

Prezenty dla profesorów, nauczycieli i absolwentów

Biegli w teorii kształcenia i wychowania są zgodni, że spośród wszelakich czynników, które decydują o efektywności i jakości pracy szkoły, najważniejszym jest bez wątpliwości nauczyciel. Nic dziwnego, że w ramach podziękowań za ich ciężką pracę podczas długich godzin nauczania oraz sprawdzania naszej wiedzy chcemy nagrodzić ich unikatowym upominkiem. Warto zastanowić się, jaki prezent dla wychowawcy kupić, by stał się dobrym wspomnieniem wspólnie spędzonych lat. Jedną z najlepszych okazji do wręczenia upominku swoim mentorom jest Dzień Edukacji Narodowej, nazywany też Dniem Nauczyciela, obchodzony 14 października. Inne sytuacje, w których wręczamy podarunki wychowawcom to koniec roku, klasy czy szkoły. Czasem też musimy się pogodzić z odejściem ulubionego profesora na emeryturę. Przy pożegnaniu zasłużonego nauczyciela należałoby wynagrodzić cały jego wkład w naszą edukację. Nie można też zapomnieć o wszystkich promotorach i recenzentach, którzy pomagają nam w jednych z najważniejszych prac pisemnych w naszym życiu.

Prezenty dla profesorów, wykładowców, pracowników uczelni wyższych

Profesorowie czy wykładowcy to osoby z którymi możemy spędzić wiele czasu podczas studiowania na uczelni. W ramach podziękowania za pomoc warto ich nagrodzić oryginalnymi podarunkami. Jednym z najlepszych wyborów na prezent dla profesora czy dziekana będzie lampa bankierka, idealnie nadająca się jako dekoracja własnego biura. Innym pomysłem na upominek dla wykładowcy czy wykładowczyni może być jeden z niesamowitych obrazów olejnych. Profesorka z pewnością doceni jeden z wielu eleganckich szklanych wazonów w stylu Murano lub Emile Galle. Nie można także zapomnieć o prezencie dla promotora czy recenzenta. Jako prezent dla mentora świetnie spisze się na przykład elegancki szklany komplet do whisky.

Prezent dla nauczyciela

Dobry pedagog z powołania potrafi przedstawić naukę w łatwy i przyjemny sposób, ułatwiając nasze życie szkolne. Wraz z upływem lat coraz bardziej rozumiemy jak dużą rolę w procesie nauczania odgrywają wszelkiego rodzaju pracownicy oświaty. Warto w pewien sposób uhonorować cały wspólny spędzony czas, skupiony na ciężkiej pracy przy zdobywaniu wiedzy. Dla tych z Państwa, którzy pragną w wyjątkowym dniu okazać swoją wdzięczność, przygotowaliśmy pomysły na prezenty dla wszystkich pracowników oświaty.

Prezenty dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów

Oprócz prezentów ogólnych, które spiszą się jako upominki dla każdego nauczyciela, warto też pomyśleć o tych bardziej spersonalizowanych – związanych ze specjalizacją danego pedagoga. Jeśli wychowawca jest nauczycielem historii, warto sprezentować mu jedną z figur historycznych, takich jak rzeźba husarza polskiego, Józefa Piłsudskiego lub Tadeusza Kościuszki na tablo z dedykacją. Pani ucząca przyrody czy biologii, z pewnością doceni figurę w stylu Murano przedstawiającą kolorową rybę lub papugę. Osoba prowadząca lekcje z wychowania fizycznego może zostać obdarowana jedną z wielu figur gimnastyczki.

Prezenty dla absolwentów wyższych uczelni lub z okazji zdania matury

Ukończenie procesu edukacji to na pewno jeden z najbardziej pamiętnych momentów naszego życia. Rodzice, przyjaciele czy znajomi często obdarowują studenta – nowo mianowanego inżyniera, magistra czy doktora, drobnym upominkiem, doceniając jego wieloletni wysiłek. Idealnym prezentem, dla osoby która właśnie ukończyła studia medyczne będzie figura przedstawiająca Hipokratesa, lub taka z laską eskulapa. Świeżo upieczony prawnik z pewnością ucieszy się z figurki Temidy, a absolwent studiów historycznych może zostać nagrodzony szablą z grawerowaną dedykacją.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.